SPREJE

TOP COAT ACRYLIC

Vrchní barva rychleschnoucí

Rychleschnoucí univerzální akrylátová barva. Výsledným efektem je velmi hladký povrch. Výborné výsledky při aplikaci v interiérech i při venkovním použití na kovové i dřevěné povrchy.
500 ml
černá lesk, černá mat, bílý lesk, bílý mat, bezbarvý lak

PRIMER

Základní brousitelná barva

Brousitelná základová barva s dobrou vyplňovací schopností, kterou lze použít jako plnič. Výborný základ pro zajištění dobré přilnavosti a vytvoření neutrálního podkladu. Vyniká velmi dobrými antikorozními účinky. Je přelakovatelný všemi typy emailů.
500 ml
šedý, bílý, červenohnědý

WHEEL SILVER

Barva na disky kol

Odolný akrylátový lak speciálně určený na disky kol. Má velmi dobré antikorozní vlastnosti, je odolný proti oprýsknutí. Není nutné používat základní nátěr. Pro zvýšení lesku doporučujeme přelakovat akrylátovým bezbarvým lakem.
500 ml
stříbrný, ocelově stříbrný

PUTTY SPRAY

Stříkací tmel

Rychleschnoucí univerzální brousitelný stříkací tmel, poskytuje ochranu před vytvořením rzi a před vlhkostí. Výsledným efektem je velmi hladký povrch. Lze použít v interiéru i exteriéru na kov i dřevo.
400 ml
šedý

FILLER

Plnič

Rychleschnoucí univerzální brousitelný plnič poskytuje ochranu před tvořením rzi a vlhkostí. Má vysokou plnící schopnost a lze jej použít na kovové i dřevěné podklady.
400 ml
béžový

ZINC / ALU ZINC PRIMER

Zinkový základ

Šedá základová barva s vysokým obsahem zinku (90%). Vhodná pro ocel, železo, galvanizované kovy. Imituje zinkování „za studena“. Může být použita i jako vrchní barva. Nástřik je elektricky vodivý, zvlášť vhodný na úpravu povrchu pro svařování (např. pozinkované karoserie).
400 ml
šedý, stříbrný

HIGH HEAT SPRAY

Žáruvzdorná barva 400ml

Emailový žaruvzdorný rychleschnoucí lak, vysoce trvanlivý, odolný proti vysokým teplotám (do 650°C, krátkodobě do 800°C), který netvoří puchýře a neodlupuje se. Vypaluje se při teplotě 300°C, nutno zahřát na tuto teplotu. Používá se na výrobky, které jsou teplotně zatěžovány (výfuky, chladiče, kamna, atd.).
400 ml
černý, stříbrný, červený, antracit

PLASTIC PRIMER

Základní barva na plasty

Základ na plasty je přípravek na bázi speciálních polymerů zvyšujících přilnavost vrchních nátěrů na plastových hmotách (spoiler, zpětná zrcátka, lišty apod.).
400 ml
bezbarvý (čirý)

BUMPER SPRAY

Barva na nárazníky

Pružný, vysoce trvanlivý nátěr určený speciálně na nárazníky, pod který není nutno nanášet základ na plasty. Má vynikající krytí.
400 ml
černý, antracit

PREFILL SPRAY

Předplněný sprej

Sprej je naplněn směsí ředidel a hnacího plynu a je určen k dodatečnému plnění barvy pomocí ruční nebo automatické plničky.
400 ml

PAINTABLE UBC

Přelakovatelný ochranný nástřik

Rychleschnoucí ochranná pružná nátěrová hmota na bázi umělých pryskyřic a kaučuku vytváří strukturovaný povrch (6311h) a je přelakovatelná běžnými vrchními laky. Chrání proti korozi a nárazům kamínků, tlumí hluk a vibrace. Je také odolná proti běžně užívaným posypovým materiálům. Je vhodná k použití na viditelné spodní části karoserií, kde je možné přelakováním dosáhnou optimální ochrany a zároveň nerušeného vzhledu vrchního laku.
500 ml / 1000 ml
černý, šedý, bílý

ML SPRAY

Dutinový ochranný nástřik

Vysoce účinná hmota pro ochranu dutin dopravních prostředků na bázi vosku. Vytváří hladký povrch, není přelakovatelná. Chrání proti korozi a nárazům kamínků, tlumí hluk a vibrace. Zůstává trvale plastická a má vysokou schopnost proniknout do nepřístupných míst. Vytlačuje vlhkost a vodu a odolává solným roztokům. Je vhodná na veškeré dutiny karoserií automobilů všech druhů.
500 ml / 1000 ml

UNDERCOATING

Nepřelakovatelný asfaltový ochranný nástřik

Základní nátěr charakteristický svým vodoodpudivým efektem, zpomaluje korozi. Je určen k ochraně proti korozi podvozků automobilů, vytváří zvukovou bariéru, která redukuje vibrace a uliční hluk.
500 ml / 1000 ml

KONTAKT

RUSTBREAKER s.r.o. Provozovna/sklad: Vazová 2630, 688 01 Uherský Brod

Telefon: +420 572 544 270 | Mobil: +420 606 787 575 | Fax: +420 572 544 271

Email: info@brunox.cz | Web: www.rustbreaker.cz

NAPIŠTE NÁM @

Rustbreaker