SPECIÁLNÍ

FILLER K1

Jednosložkový plnič

Jednokomponentní vyrovnávací hmota - plnič, která nevyžaduje přídavek tvrdidla. Díky odpovídajícím krycím a vyplňujícím vlastnostem a velmi dobré přilnavosti je možné hmotu nanášet prakticky na všechny povrchy. Je odolná vůči působení chemických a atmosférických činitelů, dobře se brousí a je snadná k použití.
800 ml
šedý

SPRAY FILLER

Stříkací tmel

Určený k nanášení stříkací pistolí. Vytváří dokonale hladký povrch dokonce i na velmi velkých plochách. Dobře izoluje základní nátěry a akrylové laky od polyesterových tmelů. Chrání před povrchovými vadami způsobenými použitím příliš velkého nebo příliš malého množství tvrdidla ve tmelech nanesených stěrkou. Vytváří dobře přilnavou vrstvu a je možné jej nanášet i na kolmé povrchy.
1 kg / 3 kg
šedý

FILLER HS 4:1 / HARDENER 1:4

Akrylový podklad 4:1 / tvrdidlo 1:4

Dvousložkový vysoce kvalitní základ - plnič pro většinu běžných povrchů. Zajišťuje výborný rozliv a dokonalou kryvost. Má velmi dobré vyplňovací vlastnosti. Po naředění je aplikovatelný metodou mokrý do mokrého. Rychle zasychá dokonce i při velmi hrubé vrstvě a dobře se brousí. Vytváří podklad, který zajistí dokonalý vzhled vrchního laku.
800 ml + 200 ml / 4 l + 1 l
šedý, černý, bílý

SILICONE REMOVER

Odstraňovač silikonu

Přípravek určený k očištění povrchu před tmelením či lakováním. Nečistoty jako jsou silikon, vosk a mastnota negativně ovlivňují kvalitu vrchních nástřiků, především jejich přilnavost a soudržnost. Může být použit jak pro kovové, tak pro plastové povrchy.
1 l / 5 l

SEAM SEALANT

Polyuretanový tmel

Rychleschnoucí elastický tixotropní tmel, který je lehce brousitelný a přelakovatelný a je určen na plasty, kovy i dřevo. Používá se pro lepení a utěsnění při montáži automobilových dílů i pro opravy v domácnostech.
310 ml
šedý, černý, bílý

CLEAR HS 2:1 / HARDENER HS 1:2

Akrylátový lak 2:1 / Tvrdidlo HS 1:2

Tento lak byl vyvinut na bázi vysoce kvalitních akrylových pryskyřic a je doporučován pro opravy automobilových karosérií a strojů. Má vysoký obsah sušiny, dokonalý lesk, výbornou odolnost proti povětrnostním podmínkám, ideální čirost a dobré leštící vlastnosti. Lak je nutno před použitím smíchat s tvrdidlem HS 1:2 v poměru 2 díly laku a 1 díl tvrdidla.
lak 5 l / tvrdidlo 2,5 l

THINNER

Akrylátové ředidlo

Vysoce kvalitní akrylátové ředidlo, které se používá pro úpravu konzistence akrylátových plničů a laků. Je vhodné do všech akrylátových nátěrových hmot.
5 l

KONTAKT

RUSTBREAKER s.r.o. Provozovna/sklad: Vazová 2630, 688 01 Uherský Brod

Telefon: +420 572 544 270 | Mobil: +420 606 787 575 | Fax: +420 572 544 271

Email: info@brunox.cz | Web: www.rustbreaker.cz

NAPIŠTE NÁM @

Rustbreaker